שלום אורח, התחבר    
שלחו לי עדכונים

02-5021295

 

 

מכבדים כרטיסי אשראי

משלוח חינם!

 

תיק סנדלי "שורש" להפחתת המשקל (צילום: ליאור סוכוי)                                                                                   

 

שדרוגים לפקל קפה.. 

 

        על אף שהטיילנים המקצוענים מתייחסים לקפה שלהם
       בחומרה ואל פק"ל הקפה כחברו הטוב ביותר של האדם,
      חנויות הטיולים מציעות למטיילים לאחסן את הערכה שלהם
        בתוך מחיצות בד של קופסה מרובעת. למנופפי המנגל
        זה אולי מתאים, אבל לטיילנים מהזן של חוצה ישראל
        פינת דרום אמריקה, הערכה הסטנדרטית מעולם לא
      נראתה מספיקה. פק"ל המגיע על כל תכולתו הישר מהחנות,
      משמעו ציוד מיותר על הגב והסיוט הגדול ביותר של הטיילנים,
         כאחרונת האנרקסיות, הוא להסתובב עם עודף משקל.

 

  

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

"לרוב האנשים יש כמה סטים של פקל"י קפה", מבהיר יונתן בר אור המשופשף בטיולים, "בטיולי ג'יפים הגודל פחות קריטי, אבל אלה שעושים טיול רגלי, מה שחשוב להם זה שהוא יהיה קטן, כי הולכים איתו על הגב". הצעד הראשון בדרך להפחתת המשקל הוא בקניית סנדלי "שורש", כך רוכשים מיטבי הלכת תיק מקומבן לפק"ל קפה, ועל הדרך זוכים גם בזוג סנדלי טיולים. הצורך בחיסכון במשקל הניע את רון קול, טיילן מנוסה וקיבוצניק פעיל, לצאת במסע חיפושים אחר הפינג'אן המדויק שיהלום את כלי הסוכר והתה שלו. הסיר שמצא לבסוף, מכיל במדויק את קופסאות הפלסטיק העגולות. גם לבעיית הרוח המפריעה להדלקת הגזיה מצא קול פתרון. ההשראה נחתה עליו בזמן המילואים כאשר חיפש תעסוקה מבצעית. הוא ניצל את המסגרייה הצבאית להכנת מגן רוח מדוגם שעשוי מיריעות אלומיניום, המחוברת זו לזו בציר מתקפל.

 

בגזרת הקפה-תה-סוכר נוהגים הטיילנים לאלתר כלי אחסון בעלי גודל מינימאלי על מנת שיכילו מקסימום שש כפות קפה שחור ושתי כפיות סוכר. כלי אחסון נפוץ הוא בקבוק קוקה קולה שעוד לא הגיע לבגרות בקבוקית. "חבר של אחי הלך פעם למפעל של קוקה קולה ופשוט הביא משם כמה מבחנות כאלה", מספרת הילה מירושלים. מבחנות הפלסטיק, שלאחר תהליך היצור הופכות לבקבוק שתייה לתפארת, משמשות בפק"ל שלה ככלי תמציתי במיוחד לקפה ולסוכר. כלי אחסון נוסף הן קופסאות הפילם הנוסטלגיות מתקופת המצלמות האנלוגיות. האריזות הקטנות מספיקות בדיוק לכמות הגמדית הנדרשת. גם כוסות הקפה זוכות למקצה שיפורים, המתכלבים מאחסנים בפק"ל כוסות פלסטיק. בעלי הקלאסה הטיולית משתמשים בכוסות זכוכית, אך מאבטחים אותן עם איזולירבנד חבלה בכדי להגן מפני שבירה ולבודד את כוס הזכוכית ממגע עם הנוזל הרותח.

 

ערכת קפה למיזנטרופים (צילום: רחלי מאור)

הגדילה לעשות רחלי מאור, טיילנית בעבר ומעצבת בהווה, שעיצבה פק"ל קפה זוגי המשלב לוח משחק. הערכה, המיועדת למיזנטרופים או לסתם אנשים שלא אוהבים לטייל עם כל החבר'ה, דוגלת בשימוש רק בציוד הנחוץ: פק"ל קפה ומטייל נוסף. בפק"ל יש שתי כוסות לזוג טיילנים, גזיה וקופסת עץ שהופכת גם ללוח משחק. מבחוץ מעוטרת הערכה בלוח דמקה ומבפנים מצוירים עליה משולשי השש בש. השחקנים מונחים בתוך קופסת עץ מיוחדת והצבעים השולטים בערכה הם אדום ושחור.
 
 
 
 
והכי חשוב, לא להשאיר את הבלוני גז הריקים, או זבל מכל סוג שהוא בשטח, תשמרו על הארץ שלנו..!
 
טיול נעים ובטוח!
 
                                                                                                                                            מקור: מערכת וואלה.

עוד על ערכות קפה, באתר גרילר - מומחים לגריל גז